1
/
of
1
kay goods.
Peaches - 3 Per Order
Peaches - 3 Per Order
Regular price
$3.99
Regular price
Sale price
$3.99
Unit price
/
per
Shipping calculated at checkout.
Peaches
- Enjoy on their own as a satisfying snack Bag
- Use in a variety of baking recipes
- Make a tasty jam or a smooth sorbet
- Slice as a sweet topping for waffles or pancakes
- Add to iced tea to create a refreshing summertime flavor
3 Peaches Per Order - 1 lb.
IMPORTANT: All fresh produce is sold and shipped based on weight. The quantity of produce in each order is an estimate, as the exact number of items may vary. The listed number of pieces per item is provided solely as an approximate guide for one pound.
Couldn't load pickup availability
