1
/
of
1
kay goods.
Apples - 3 Per Order
Apples - 3 Per Order
Regular price
$4.49
Regular price
Sale price
$4.49
Unit price
/
per
Shipping calculated at checkout.
Apples
- Sweet and mild with a subtle floral aroma
- Perfect for breakfast, lunch, dinner, and dessert
- Chop them up and add to a salad, or serve with peanut butter
- Perfect for snacking
- They have a creamy white flesh with low acidity
3 Apples Per Order - 1 lb.
IMPORTANT: All fresh produce is sold and shipped based on weight. The quantity of produce in each order is an estimate, as the exact number of items may vary. The listed number of pieces per item is provided solely as an approximate guide for one pound.
Couldn't load pickup availability
